به نام خدا

دانلود نرم افزار آردوینو

نرم افرار open-source آردوینو کدنویسی و آپلود آن به روی برد را آسان می سازد. این نرم افزار بروی سیستم عامل های ویندوز، Mac OS X و لینوکس قابل اجرا می باشد. این محیط برنامه نویسی با استفاده از زبان جاوا و بر پایه پردازش ، avr-gcc  و سایر نرم افزارهای open-source تولید شده است.

نرم افزار آردوینو "همان گونه که هست" به شما عرضه می گردد به این معنی که ما هیچگونه ضمانت ضمنی و ویژه از عملکرد ، استفاده ، محتوا و یا نصب نرم افزار نداریم. ما به ویژه هرگونه مسئولیتی در خصوص صدمات ناشی از نصب یا در حین استفاده از این نرم افزار را از خود سلب می نماییم. با این حال کوشش شده است تا حد امکان نقاط ضعف و مشکلات نرم افزار برطرف گردد تا مورد رضایت و توجه کاربران قرار گیرد.

دانلود نرم افزار به این معنی است که شما شرایط مندرج در رابطه با استفاده از آن را پذیرفته اید.

دانلود

Arduino 1.0.5 (ملاحظات نشر), میزبانی شده توسط گروه فارسی آردوینو:

گام های بعدی

راهنمای مبتدیان
راهنمای مرجع
محیط نرم افزاری
مثال ها
اطلاعات پایه
سئوالات متداول

دانلود Arduino 1.5 BETA (این نسخه از برد آردوینو Due و Yún پشتیبانی می کند)

اگر برد جدید Due را تهیه نموده اید شما می بایست حتما نسخه 1.5.4 را دانلود نمایید. پس از دانلود نرم افزار این دستور العمل را برای نحوه استفاده از برد Due و این راهنما مربوط به برد  Yun مطالعه فرمایید.

هشدار: این نرم افزار نسخه بتا (آزمایشی) می باشد و ممکن است زمان کار با آن با یک رویداد غیر متعارف مواجه شوید. لطفاً در خصوص مشکلات احتمالی آن را در انجمن Due مطرح فرمایید.

Arduino 1.5.4 (ملاحظات نشر):

Nightly Builds

سورس کد

Active development of the Arduino software is hosted byGitHub. See the instructions for building the code.

نسخه های قدیمی

این بسته های نرم افزاری توسط تیم تولید پشتیبانی نمی شوند ، برای دانلود و اطلاعات بیشتر به سایت اصلی آردوینو مراجعه نمایید.